Vikýřovice - Zjednodušená verze stránek

Fotografie - Výsadba zeleně na ulici U Kaple

Ve středu 2. listopadu se děti z místní mateřské a základní školy zúčastnily přednášky na téma výsadby zeleně na nově budovaném veřejném prostranství na ulici U Kaple.

Zajímavé informace dětem předala majitelka firmy Údržba zeleně a parků, s.r.o. p. Marta Navrátilová a zaměstnankyně p. Pavlína Straková. Ve spolupráci s dětmi byla zasazena okrasná třešeň.

Na částečnou úhradu výdajů akce "Revitalizace zeleně v obci Vikýřovice- ul. U Kaple" poskytnul v roce 2022 obci Vikýřovice dotaci ve výši 150 000 Kč Olomoucký kraj. Příjemce byl oprávněn dotaci použít na úpravu terénních nerovností, odplevelení, založení záhonů a trávníku,  dodávku a výsadbu dřevin, trvalek a trav, mulčování, zálivku a hnojení.

Datum vložení: 2. 11. 2022 16:37
Datum poslední aktualizace: 4. 11. 2022 11:12