Vikýřovice - Zjednodušená verze stránek

Fotografie - Slavnostní otevření veřejného prostranství na ulici U Kaple

Ve čtvrtek 15. prosince 2022 uspořádala obec Vikýřovice slavnostní otevření veřejného prostranství na ulici U Kaple.

Po slavnostním zahájení pan starosta Václav Mazánek poděkoval firmám, které se za podpory Olomouckého kraje na realizaci prostranství podílely. Projektovou dokumentaci vypracovala společnost TERRA – Pozemkové úpravy, s.r.o., Šumperk, samotnou realizaci zajistila firma JUTHERM, s.r.o., Zborov a výsadbu zeleně provedla paní Marta Navrátilová z firmy Údržba zeleně a parků s.r.o. Šumperk.  Zástupci jednotlivých firem a pozvaní hosté slavnostně přestřihli pásku a následně mohli všichni ochutnat vánoční punč, čaj a dobré koláčky. O příjemnou atmosféru se postarali harmonikáři z Dubicka a Těchonína, kteří zahráli koledy a známé písničky.  Akce se velmi vydařila, neboť nám a nebyl takový mráz, jaký nám rosničky předpovídaly. Věříme, že prostranství bude využívat široká veřejnost k procházkám a odpočinku.

Datum vložení: 19. 1. 2023 7:13
Datum poslední aktualizace: 19. 1. 2023 8:52